sentinel
...въобще виртуалните машини са голяма работа...! ...допаминът също...! :-)
pesho
Ходенето пеша ми липсва много. Откакто ходя с кола на работа съм качил 2кг. Ще се почва пак с гладуването, май.
Snooby
Сядай да бачкааааш, стига си се вайкал! Тая вечер вече съм се решил, че ще завърша една работа, писна ми да се мотам още с това. :@ Не ме търсете в skype.
blacksnoopy
Сега разбрах че в четвъртък трябва да предам курсова работа. Супер..
dandelion
Шефката му полудя от работа и я прибраха за неопределен период от време, та сега имам нов шеф. И ще трябва да обяснявам всичко наново. Интересен ден се зафирмя.
podmatrix
Мн странно. На два еднакви браузера на единия ми върви @font-face, а на др не. Може и просто при мен да ен върви, но да е щото имам шрифта... Странна работа.