Търсене на постове: Работа

Ally
alish
@disappointed каква е работата?
Ally
alish
@disappointed уот дъ хел? как така си намирате работа за лятото от сега? и то просто... ей така! мрън!
Цветелин Павлов
sentinel
...въобще виртуалните машини са голяма работа...! ...допаминът също...! :-)
Петър Илиев
pesho
Ходенето пеша ми липсва много. Откакто ходя с кола на работа съм качил 2кг. Ще се почва пак с гладуването, май.
Еми Окснитси
dandelion
@harryniki кажи го на работния ми ден - учене и работа от 9 сутринта до сега. И след малко се захващам да пиша домашни :)
Николай
harryniki
Най накрая и аз да свърша някаква полезна работа *щастлив* :P
Denis Zhekov
1258472778438426.jpg Snooby
Сядай да бачкааааш, стига си се вайкал! Тая вечер вече съм се решил, че ще завърша една работа, писна ми да се мотам още с това. :@ Не ме търсете в skype.
Snoopy
blacksnoopy
Сега разбрах че в четвъртък трябва да предам курсова работа. Супер..
Orjo.com - Интересна работа
1258455788661294.jpg Orjo
Обявите за работа от www.Orjo.com вече и във facebook :)
http://www.facebook.com/pages/Orjo/200154898326
Свилен Попов
svil4ok
@dandelion гледай ти да не полудееш от работа ;)
Еми Окснитси
dandelion
Шефката му полудя от работа и я прибраха за неопределен период от време, та сега имам нов шеф. И ще трябва да обяснявам всичко наново. Интересен ден се зафирмя.
Мартин Маринов
podmatrix
Мн странно. На два еднакви браузера на единия ми върви @font-face, а на др не. Може и просто при мен да ен върви, но да е щото имам шрифта... Странна работа.
semprom
@svil4ok добро е, за работа найстина е добре .. а кач пара?
Свилен Попов
svil4ok
@semprom VOSTRO A860, не е зн какво, но аз ще използвам за работа, така че ще ми върши перфектна работа
Страница: 261 262 263 264 265

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата