blacksnoopy
Пф, написах си курсовата работа най-накрая и я принтирах. Сега трябва да уча в рейса за контролното...
rups
Блогът на идеалния мъж не е свързан с компютри или техника и ако случайно е програмист, почти никога не говори за работата си
pesho
Природата е страшна работа. Бях си забравил телефона в колата, но въпреки това станах точно навреме. Алармата за събуждане се включи точно като влезнах в колата
blacksnoopy
Треа пиша са курсова работа за утре. Супер
axeny
Почвам да пиша... имам доста работа тази вечер
viktorkoichew
Отивам наааа.. (айде де...) На работаа.. точно така деца!
aftercollabz
Време е за кафе. Иначе нема оцеляване до довечера пред тоя комп. Пък имам още сумати работа.