Yalamov
Пфф... пак се събра много работа... Пуу... 2-3 дни обаче имам други ангажименти и... пак няма да се спи до 2-3 часа и да се става след 4 часов сън. Мамка му!
bgdn
В 23:55 изникна въпроса да се прави нова тема за "Огненате лисица". Абе преди лягане нямате ли си друга работа..
viktorkoichew
Вече имам селсън, доно свърши работа, щото смърди супер мн.
axel
Имаше нещо в някакъв блог за някакъв дето кандидатствал а работа в макдоналдс и беше писл някви глупости хипер смешни като желана длъжност изпълнителен директор
viktorkoichew
kak хубаво бях задрямал.. а трябва на работа да ходя подяволитееееее