venom
Много ми е яко .... всички са на работа, аз седя тука без цигари и заключен и ще чакам да се върнат ... а как искам смао да обиколя тука магазините в Виена
Miraculous
Последните 2 часа в даскало днес минаха в носене на шкафове по етажите. Един шкаф, по-скоро шкафище, се носи от 10 човека. Поне свършихме работа. ;]
shimamoto
@man0l поправимо е! утре хващай апарата/ телефона и се захващай за работа;d кажи НЕ на снимките в огледалото!
Sham
Правя доклад за междукултурния диалог между евреи и мюсюлмани в България, в рамките на проекта,в който участвам. Доста работа, но приятно и полезно.
Sham
Подготвяме броя на VNP за декември. Бая работа има.
viktorkoichew
На работа съм. Тъпо е, и кфо? Ше ме удариш ли?