Търсене на постове: Работа

Вангел Стоев
venom
Много ми е яко .... всички са на работа, аз седя тука без цигари и заключен и ще чакам да се върнат ... а как искам смао да обиколя тука магазините в Виена
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia Голяма работа. За мен си, пък другите каквото искат да говорят :*
Дидо
Miraculous
Последните 2 часа в даскало днес минаха в носене на шкафове по етажите. Един шкаф, по-скоро шкафище, се носи от 10 човека. Поне свършихме работа. ;]
Our
Ourz
@schizophrenia То не е лесна работа ... xD
shimamoto
@man0l поправимо е! утре хващай апарата/ телефона и се захващай за работа;d кажи НЕ на снимките в огледалото!
Ruslan Trad
Sham
Правя доклад за междукултурния диалог между евреи и мюсюлмани в България, в рамките на проекта,в който участвам. Доста работа, но приятно и полезно.
Мануел Симеонов
Manuel
Рутера ми си резетна настройките сам самичък, как се случва тая работа не знам. 2 часа се чудих що не ми приема паса, накрая пробвах с default-ския :)
Ruslan Trad
Sham
Подготвяме броя на VNP за декември. Бая работа има.
Йордан Яламов
Yalamov
Аз се залавям за работа. Пак започвам деня без кафе, но... няма как xD Нищо. Имам няколко добри идеи, ще ги нацъкам та да видим :)
fransk Cognac
viktorkoichew
На работа съм. Тъпо е, и кфо? Ше ме удариш ли?
Белкин
ReXTaN
@BUSTTER гадна работа, никога не съм се замислял по тоя въпрос ... :(
Мирослав Петров
miro91
@pisio как върви работата по сайта за Шумен??
Бахар Мустафа
axeny
Работата върху O-Designer.com тече с пълна сила, смятам че до довечера ще съм готов с всичко необходимо(т.е ще съм готов с 20те статии).. :)
Теодор Георгиев
tedo92
@sandprince ще видим ние тая работа :D @lam3r4370 ти си все още назад в класацията, не си заплаха :D:D:D
Момчил Карамитев
Momchil
Привършвам работата в училище. След малко си тръгвам към вкъщи :)
Страница: 262 263 264 265 266

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата