Yalamov
Работата започна да потръгва. Пу да не ми е уроки!
sandprince
ехаа..топло кафенце, прогледнах. още 5 мин и се захващам за работа
yuliyan
След работа по къстъм cms, един wordpress идва адски релаксиращо... <- трябва да започна да излизам повече o.O
dandelion
Чак сега се прибирам от работа. Ръководех workshop, защото 3 момчета (от общо 20 човека) казаха че няма да участват ако не съм там, а ни трябват хора..
lyubaca
От секретарка не чакайте работа, а бебе...
eyankulov
Правя си тренировка и мисля за работа :/
pesho
Баси, бях си харесал една страхотна квартира, ама докато се натуткам дали да я наемам ми я взеха под носа. Супер каръшка работа.
dandelion
С чаша чай в ръка, пред камината, чудеща се какво да облече в това мрачно време, че да й е добре и на работа.