blacksnoopy
Свърших с работата. Време е за лягане, сутринта продължавам..
Forsi
Айде да почвам мобилната версия,че след това форумна работа.
miro91
аз продължавам работата по сайта за Шумен. Ако някой незнае новия сайт да ми пише да му пратя линк ако ще идва.
venom
баси, тва да не остана без работа и веднага си развалям режима ... пълен ужас
t0m3kk
малко от "лириката на песента": "...ти си толкова грозна, че баща ти те зима на работа, да ни те целува за чао..."
pinksky
И работата тече... като народна песен...
Bashev
Когато имам най-много работа, се оказва че Eclipse ще реши че има нови ъпдейти и историята ще придобие неочакван обрат, и това всеки път...
sKru4
Ъпдейта на Лисичката под Линукс бил лесна работа..