antubis
Върнах се от първия ден на OpenFest 2009. Останах доволен от видяното - утре пак съм там. Сега се залавям за сериозна работа, че има доста.
podmatrix
То не си е работа цяла вечер да гледаш SG: Atlantis и по някое време (в 7 сутринта) да се усетиш, че навън вече е светло.
dimitroff
Вътрешната ми червена лампичка ми светна и подсеща, че имам още работа... Да видим сега след колко време ще се сетя, че съм отворил Photoshop-а.
Anellya
Чета обявите за работа и ми става лошо... Няма ли кой да ги осъди тези хора?!?! Някои са си чиста проба дискриминация!!!(!!!)(!!!)(!!!)
patblansh
някой не ми ли намери работа....че моя кораб потъва...много бързо!