Търсене на постове: Работа

Георги Костадинов
Forsi
Аде работа. Че имам много нещо да правя,вече съм един,крайния срок е близо.
Веселин
blendaz
@miro91 Как върви работата с VT?
Георги Цветанов
t0m3kk
@axel китайците са опасна работа :D
Axel
axel
@t0m3kk мдам кат купа пет и навържа сички релси и хоп - готова работата XD
Niks
уф! :) днес ми дойде в повече работата.. и то имам сумати странични неща... пф
Любомир Петров
lpetrov
@venom @alex95 ..това е от както е взета тая машина - rackspace/slicehost...на amazon същата работа.. ако искате и един дедикейтед имам с 3години uptime :)
Любомир Петров
lpetrov
добро утро..много работа, няма време...ух
Георги Костадинов
Forsi
Хайде на работа. :)
yordanoff
Стига толкова работа по портфолиото за тази седмица... мизерийка малко, дано го пусна до нова година с това темпо. Сега пак JSP/JSF и AppEngine...
Niks
тази седмица наистина ще се отдам на работа :)
yordanoff
@lam3r4370 е имал съм и добри сънища :D Случвало ми се е да си реша проблема с някакъв код насън. Дефрагментация си е съня, върши работа понякога :D
Йордан Яламов
Yalamov
"Принципно съм freelancer, също се занимавал със автомобилни състезания." тва е цепач! Аз си мисля, че като правя интерфейси и ходя на фитнес съм голяма работа?
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa Къде ще ходиш да ме правиш снежен човек ??? Btw аз след работа отивам да си взема печка ;)
rups
@sandprince да, струд, затруднено движение, мокро, горко им на тези, които имат да вършат някаква работа
Еми Окснитси
dandelion
@Dr1nata, 2 нощи не съм спала ама нито минута. То хубаво изпити, но като сложиш и купоните и работата ми идва в повече :)
Страница: 267 268 269 270 271

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата