Forsi
Аде работа. Че имам много нещо да правя,вече съм един,крайния срок е близо.
lpetrov
добро утро..много работа, няма време...ух
yordanoff
Стига толкова работа по портфолиото за тази седмица... мизерийка малко, дано го пусна до нова година с това темпо. Сега пак JSP/JSF и AppEngine...
Yalamov
"Принципно съм freelancer, също се занимавал със автомобилни състезания." тва е цепач! Аз си мисля, че като правя интерфейси и ходя на фитнес съм голяма работа?