Търсене на постове: Работа

Бахар Мустафа
axeny
@mind ще ти пиша след 2 часа само, че излезна една работа :)
Иван Савков
sandprince
@nzhul а не е задължително с таблет. играчка си е. ама намерих една в scx.hu - върши горе долу работа
Иван Савков
sandprince
@SHARKPENT еми бива г/д, гледам да не изоставам с нещата (работа, живот и т.н.) и така
Вангел Стоев
venom
Официално вече съм си в къщи,докато не си намеря друга работа :D ебаси кефа :D
Леприкон
ZzZaPyr
Майка ми звъни, да ида до работата и да видя компа щото е без да иска е отворила "Абоб имидж рийд" (Adobe Image ready) и мига в оранжево като е минимизирано...
Анелия
Anellya
Филмите свършиха и сега се чудя дали ще мога да вдигна къщата на главата си, ако увелича музиката. Вчера почти се получи на работа, но шефа не остана доволен.
Анелия
Anellya
Не мога да разбера защо, когато съм на работа не мога да стана, а когато съм почивка не мога да спя.
DiamondStar
@tenderlilac Луда работа. Ама няма да се сети да каже утре да не ходя на лекции примерно. (devil) ей така от добра воля просто.
patblansh
какво ли не прави човек, за да не ходи на работа!
Petya
Principessa
@man0l ясно :) значи въобще не е било по работа :) хах и? какво? много ли се напи? ;)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Еб@си! Оговаряш се с човек за среща 08:55 и му звъниш в 08:52 и установяваш, че той сега става. Е бива ли такава работа.
Цветелин Павлов
sentinel
хаха... Тя работата с GWave стана като в песента: "Леле мале, какой туй нещо, дето мяза на онуй нещо"... :D
Свилен Попов
svil4ok
@lpetrov каква работа... пускай музиката и давай ракията :D
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@Principessa Добре приятна работа :)
Petya
Principessa
@Drake постнат :] Чао за сега. Бягам от работа, че ще осъмна тук xD
Страница: 269 270 271 272 273

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата