ZzZaPyr
Майка ми звъни, да ида до работата и да видя компа щото е без да иска е отворила "Абоб имидж рийд" (Adobe Image ready) и мига в оранжево като е минимизирано...
Anellya
Филмите свършиха и сега се чудя дали ще мога да вдигна къщата на главата си, ако увелича музиката. Вчера почти се получи на работа, но шефа не остана доволен.
Anellya
Не мога да разбера защо, когато съм на работа не мога да стана, а когато съм почивка не мога да спя.
patblansh
какво ли не прави човек, за да не ходи на работа!
eyankulov
Еб@си! Оговаряш се с човек за среща 08:55 и му звъниш в 08:52 и установяваш, че той сега става. Е бива ли такава работа.