Bozhidar
Кой друг е на работа освен мен и градски транспорт ?
Yalamov
@randex а дано, че изоставам с работата... Не че си почнал тия сайтове още ама все пак... то всъщност само хотелите останах. БТВ Милен не го засичам, моля те...
Anellya
Лека вечер на всички от мен, защото утре на работа, после още 3 дни, после два дни почивка... и после опашката пред бюрото по труда. Лека!
Yalamov
Страшна работа е тоя win7. Но! Май след понеделник ще се наложи да си купя ново видео.
velial
оправих се ....ох и пак стана всреме за работа айде ставам паля колата и досвиданя ц ц ц и като гледам времето ще има мноу работа днес май май...