Anellya
Усещам се, че седя и гледам много тъпо монитора и очите ми се затварят. Май е време да си лягам, че утре пак на работа. Лека вечер!
Principessa
@man0l Все едно не си го виждал Ману :] Заради кой ямболски селянин ме оставяш пак? ;] По работа... или по пиене? xD
zico
И на пазара на HR агенциите ли има криза. Аз си мислех, че те поне имат доста работа предвид многото хора, които са останали без препитание напоследък.
velial
а бляяя прибрах се от двудневна работа мамка му скапана съм ...и утре пак и други ден пак и всеки ден тва...тва не е живот....
viktorkoichew
последен ден на работа! Е влезне ли тая нощ някой ще го убия.. яко ми се спиииии