Търсене на постове: Работа

Drъnata
Dr1nata
Не мога да си отворя очите пък на работа трябва да ходя
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@podmatrix Странно моите искания са същите като твоите, но вместо Sony Ericsson Satio едно htc hero ще свърши работа :)
patblansh
не издържам, мисля да зарежа всичко и да избягам в неизвестна посока. имам нужда само от завет и одеалцето на елмо. а съм на работа 8 часа + училище още 3
Вангел Стоев
venom
Ще да ходя на работа ... днес трябва да се опаричвам вече
shimamoto
тази вечер нещо съм на вълна Мадона, странна работа
Иво Станков
stankoff
Не обичам да седя без работа, без работа обичам да лежа :D
Анелия
Anellya
Прибрах се от работа, най-накрая. Много е студено и адски много ме боли гърбът. Осъзнавам, че времето минава много бавно.
fransk Cognac
viktorkoichew
края на тая седмица ще е тежък.. днеска работа, утре, събота и неделя също :D ама после чаак е петък майнаа, ще ходя на вс лекции ха! иначе they took his job :(
Георги Цветанов
t0m3kk
@rups исках да ти кажа, че самият win е бозава работа, а не, че има проблеми с приложенията :)
rups
@t0m3kk не знам, не работя в НАСА, на мен ми върши чудесна работа, доволна съм :) а от 7 още повече
Любомир Петров
lpetrov
много fashion го раздавам днес :D хайде отивам на лекции/работа/срещи.. c ya later @all :)
Denitsa
sickornot
влюбена съм в новите ми обувки. сега стоят до мен в една чанта, но съм на работа и немога да им се радваааам
Любомир Петров
lpetrov
чудя се какво да си облеча днес.... имам да ходя на лекции и после на среща по работа..нито е за дънки..нито за друго :?
The Bot
bot23
[ff123] Съвместна работа с информационните центрове за емигранти http://tinyurl.com/ykcnggx
Николай
harryniki
Спи ми се , а пък имам работа , която не мога да я отлагам за утре :(
Страница: 272 273 274 275 276

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата