Dr1nata
Не мога да си отворя очите пък на работа трябва да ходя
patblansh
не издържам, мисля да зарежа всичко и да избягам в неизвестна посока. имам нужда само от завет и одеалцето на елмо. а съм на работа 8 часа + училище още 3
venom
Ще да ходя на работа ... днес трябва да се опаричвам вече
shimamoto
тази вечер нещо съм на вълна Мадона, странна работа
Anellya
Прибрах се от работа, най-накрая. Много е студено и адски много ме боли гърбът. Осъзнавам, че времето минава много бавно.
sickornot
влюбена съм в новите ми обувки. сега стоят до мен в една чанта, но съм на работа и немога да им се радваааам
lpetrov
чудя се какво да си облеча днес.... имам да ходя на лекции и после на среща по работа..нито е за дънки..нито за друго :?