Dr1nata
Е, може ли такова нещо?! Тая сутрин като заминавах за работа температурата беше ~20 градуса сега е ~8
bearnik
днес така ме мързи ... хич не е за работа... и тия облаци... цъ хич
sandprince
стикерчето и то е готово...още една работа днеска отпадна...не знам защо ама обещах на доста хора днеска да им дам да гледат това което са ми възложили
viktorkoichew
Отивам на работа, мразя си живота, мразя и програмата си в тъпия СУ!
Blaga
"Мими израсна девойка прекрасна - нежна, кокетна и шик издокарана, само че с работа всякаква скарана!"
http://blagab.blogspot.com/2009/10/blog-post_12.html