Търсене на постове: Работа

Петър Илиев
pesho
Адски тъпо е заради дизайнерски измишльотини да се пишат проверки в бекенда и да се сменят класове... Малко "Трай, Кольо, за хубост..." стана работата :)
Denis Zhekov
Snooby
@harryniki щото имах работа, но разбрах че сте се справили и без мен :D
Радослав
Soul4o
@Momchil играят те... играят гадно пред публика от 1 човек. Жалка работа
Георги Костадинов
Forsi
Защо чакам работата да се свърши сама? :D
Drъnata
1255470344584412.jpg Dr1nata
Е, може ли такова нещо?! Тая сутрин като заминавах за работа температурата беше ~20 градуса сега е ~8
Веселина
sersemche
хаха,ето това е серсемска работа :P
Момчил Карамитев
Momchil
Прибрах се от даскалеро и естествено ме чака работа. Мисля първо да поджъткам ЦЕ-ЕС :)
Йордан Яламов
Yalamov
@Forsi Ако се сработвате добре- хич не е трудно. Е нормално е да има спорове в процеса на работа- без такива не може и е полезно да ги има.
http://forsi.edno23.com/view/post:379472
GaN
_GaN_
Треперете медии! Най-вероятно ще ви насоля в дипломната си работа :D
Николай Динчев
bearnik
днес така ме мързи ... хич не е за работа... и тия облаци... цъ хич
Еми Окснитси
dandelion
@svil4ok, Аз пък съм на работа, на която всички клиенти ни мразят, миналата седмица щяха да ме бият, а преди 10 минути ми крещяха като обезумели :)
Иван Савков
sandprince
стикерчето и то е готово...още една работа днеска отпадна...не знам защо ама обещах на доста хора днеска да им дам да гледат това което са ми възложили
fransk Cognac
viktorkoichew
Отивам на работа, мразя си живота, мразя и програмата си в тъпия СУ!
Блага Иванова
1255350625507318.jpg Blaga
"Мими израсна девойка прекрасна - нежна, кокетна и шик издокарана, само че с работа всякаква скарана!"
http://blagab.blogspot.com/2009/10/blog-post_12.html
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed аре лека, аз съм на работа ;d
Страница: 275 276 277 278 279

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата