Anellya
Ще спра да го мисля и след като хапна, ще легна да спя, че утре пак на работа... Докато има, после малко курорт и ще изникне нещо. Лека вечер на всички!
notexist
преди малко прочетох някъде нещо си.. гласеше нещо от сорта на това, че жените нищо не сме разбирали, колкото и да ни се обяснявало.. пффф.. мъжка му работа...
Anellya
Отивам да хапна и лягам, че от утре пак съм на работа. Лека вечер на всички!
Anellya
Като пуснат тази песен по радиото и съм на работа целия колодрум се тресе от баса!!!
miro91
ох гледам лаптопи в нета, искам Toshiba ама нещо май няма стани работата щот много кинта гледам ACER имат хубави лаптопчета може едно да си зема
patblansh
щом съм дошла на работа по-късно, значи трябва да си тръгна по-рано, хммм
viktorkoichew
Не ходих на лекции днес, спах и лежах цял ден. На работа обаче ще се ходи.. пюк!
lpetrov
свърших си работата за таз седмичния спринт.. и сега какво :?