Търсене на постове: Работа

yordanoff
трудна работа. Ще спестя за първата година и после - шах. А отделно - кога да бачкам, кога да се подготвям. В училище е загуба на време, трябва частни... мамата
yordanoff
И седя и си се чудя... Ако реша да уча тук примерно... Дали ще смогна? Учене, работа. Дали ще спестя кинти за там? И после - като свършат...? Фрийленс по 15к -
http://www.chelsea.arts.ac.uk/
Георги Цветанов
t0m3kk
@ProPlay аз ся кат' довърша сайта си (защото има страшно много работа, а го правя сам) ще пусна едно линкче, а пък ако дадете и банер ще ви сложа :)
Александър
1255876821283793.jpg Alesis
Системни администраторки мечта // На това му се казва стимул да ходиш на работа http://svejo.net/home/link_summary/447671-Sis...hta-Na-tov
http://svejo.net/home/link_summary/447671-Sistemni-administ...bota
Николай
harryniki
@t0m3kk цигари...лоша работа...пуших половин година и спрях...не намирам нищо "привлекателно" у тях :)
В. Сотиров
sown
@BUSTTER лека работа ;)
Ally
alish
@schizophrenia ...обръщам се и някакъв тип си е извадил оная работа и си я вее такъв пред мен O.o
Мартин Маринов
podmatrix
И цялата работа от това, че ония са си сменили порта на outgoing server-а :|
Иван Савков
sandprince
Напоследък куцо, кьораво и сакато ми се меси в работата - може хич да не разбират, ама се представят като страшно вещи и дават акъл...
Любомир Петров
lpetrov
@rups още малко ще постнеш библията тука .. :D мазохистска работа :D
Ангел
angelovarna
@patblansh не си ли малко големичка за барбита? С Кен-овците как върви работата?
Nbis.bg
nbis
@inayuukicross предложихме му да си пусне сам кабела и да му опростим инсталационната такса. Тъкмо ще се сгрее малко и ще покаже как става работата. Отказа :)
Drъnata
Dr1nata
Как не искам да спя, ама утре пак съм на работа
mudisoft
@viktorkoichew земи неколко артикула от работата и да почваме ;)
fransk Cognac
viktorkoichew
Много ми е зле, но отивам на работа след съвсем малко :(
Страница: 274 275 276 277 278

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата