yordanoff
трудна работа. Ще спестя за първата година и после - шах. А отделно - кога да бачкам, кога да се подготвям. В училище е загуба на време, трябва частни... мамата
yordanoff
И седя и си се чудя... Ако реша да уча тук примерно... Дали ще смогна? Учене, работа. Дали ще спестя кинти за там? И после - като свършат...? Фрийленс по 15к -
http://www.chelsea.arts.ac.uk/
podmatrix
И цялата работа от това, че ония са си сменили порта на outgoing server-а :|
sandprince
Напоследък куцо, кьораво и сакато ми се меси в работата - може хич да не разбират, ама се представят като страшно вещи и дават акъл...
Dr1nata
Как не искам да спя, ама утре пак съм на работа