patblansh
днес ще е интересен ден, тръгнах от вкъщи със закачалката на якето...забравих си магнитната карта за работа..изобщо..в магазина се наложи да ми каже да си ходя
stylius
Баси, сутринта на работа шефа ми се усмихна и ме поздрави. Не съм свикнал на такова нещо, но определено действа мотивиращо.
amigo
Oх да лягам по рано че утре много работа ;[
Yalamov
Слушам Young Buck xD, пия кафенце, чеквам новини и почвам работа след малко.