Търсене на постове: Работа

Вили
thunderstorm
Ваканцията свърши :(. Пак на работа. Някак не ми се получава.
patblansh
днес ще е интересен ден, тръгнах от вкъщи със закачалката на якето...забравих си магнитната карта за работа..изобщо..в магазина се наложи да ми каже да си ходя
Стилиян Стефанов
stylius
Баси, сутринта на работа шефа ми се усмихна и ме поздрави. Не съм свикнал на такова нещо, но определено действа мотивиращо.
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Уж се бях надъхал да свърша малко работа тая вечер, ама май май нищо не стана. :( Утре трябва да се постарая. :)
Стоян Николов
amigo
Oх да лягам по рано че утре много работа ;[
Niks
Хубава работа свърших.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@samotnata почти целия мина в работа :)
Николай Николаев
Xperten
@miStalE там е работата, че започнах изобщо да не ги разбирам... постоянно съм някъф... дзз и аз. :S
Мартин Маринов
podmatrix
@BUSTTER мии те правиха един концерт, но ся и аз влезнах и друг басист и работата е мн така... Ама общо взето да
Любомир Петров
lpetrov
@Millita опита ми за събуждане свърши ли работа ? :P
Николай Николаев
Xperten
Оха... тези 10 часа сън ми се отразиха превъзходно.. (sun), но като знам че ся ме очаква работа искам пак в леглото :(
Йордан Яламов
Yalamov
Слушам Young Buck xD, пия кафенце, чеквам новини и почвам работа след малко.
Георги Динков
gogata2427
Чайчето си свърши работата :D
Любомир Петров
lpetrov
@Method-X @sandprince абе вие друга работа нямате ли си..седнали да се плювате по блоговете си..я пийте по 1 бира (заедно)..не си губете времето с глупости :)
Любомир Петров
lpetrov
@Millita ако това вършише работа..щях да се чуствам спокоен 24/7 :D ..
Страница: 291 292 293 294 295

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата