dandelion
Новата ми подчинена току що ми каза, че е малко зле с главата, ходи на психолог и да не я стресирам с много работа. А работата е МНОГО..сама ли трябва ...пак
pavl0v
Охх много работа тези дни! Направо съм разбит.
patblansh
на работа съм вече, след 14 дни вкъщи..и много ми се спи и съм мн дроб