Snooby
Влезна ли в Skype всичко отива по дяволите. Днес няма да влизам в скайп преди 20:00, за да свърша повече работа.
lafchee
Вече имаме към 5редовни посетители който пишат в форума... напредваме постепенно работата кипи усилено.. спокойно може да станеш част от нас!
nikitov
Отново както всяка сутрин - тренировчица, сега следват баня и хаиде на работа. Най-после отвън се живее- обожавам мъгла, влага, сняг... колкото повече толкова!!
samotnata
работа сън, работа, секс, храна , сън , телефони, телефони, телефони...
nikitov
След тренировка и душче време е да тръгвам към работа! Успешен ден на всички!
venom
Хах... кофти ден... тръгвам за работа ...
kakvomislish
Отговор от barzev: "Нямам нищо против. Все пак това си им е работата и това е просто един клип. Не бива да си правим някакви изводи за тях. Все пак не го..."
http://kakvomislish.com/za-pevcite-ot-mujki-pol-s-chervilo-i-senki.htm