Търсене на постове: Работа

Иво Станков
stankoff
@podmatrix :) по принцип бях спрял да играя.. но сега лятото като няма много работа и поцъквам.. сега като почне семестъра и ще забравя за DotA.
Ruslan Trad
Sham
Ох колко се радвам,че е още рано, имам да свърша супер много работа!
Our
Ourz
Още малко и филма за класа ми ще е готов ... след 3 месеца и половина работа :D
Мартин
music-text
@gogata2427 Дам неприятна работа....
Огнян
kregma
Време е да ходя да поплувам и най - сетне да се захващам с работа , че ужасно много време се мотах :>
Божидар Божев
crimsonsoul
Айде пак на работа .... бляяя някой да спре времето по избор два дена когато не съм на работа поне за една година :D
The Bot
bot23
[ff123] [romanov] Кучешка работа http://tinyurl.com/l7kysq
lafchee
малко проблеми забавиха работата,ноо вече дизайна се кодира
Марина
mireto
Селска му работа. Цялата ми стая се умириса на запалени боклуци.
Никита Никитов
nikitov
Изпрах се... Изчистих.. малко :Р сега да взема да сготва да не остана гладен и после се връщаме към работа :)
Бахар Мустафа
axeny
По-дяволите умирам! Трябва ли да се прави така :). Мусуклна треска навсякъде - 8 часа физическа работа в тази жега...
Вангел Стоев
venom
Супер прецакване... утре съм на работа... баси, всичко върви подяволите
Преслав Панайотов
pisio
Добро утро на всички, днес ме очаква един ужасно тъп, скучен ден , пълен с работа и търсене на дискове :S
Алекс
alex95
@Domsdey аз исках да парвя нещо като twitterfeed за edno23 а да си играя с нормалния или mobile сайт за много заявки не си е работа, ще ми гълта яко трафик :)
evyy
slun4ogled
@Soul4o ее кофти, ама ако си нямаш работа някой ден ги нанизваш наново :D
Страница: 295 296 297 298 299

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата