Sham
Ох колко се радвам,че е още рано, имам да свърша супер много работа!
kregma
Време е да ходя да поплувам и най - сетне да се захващам с работа , че ужасно много време се мотах :>
lafchee
малко проблеми забавиха работата,ноо вече дизайна се кодира
mireto
Селска му работа. Цялата ми стая се умириса на запалени боклуци.
venom
Супер прецакване... утре съм на работа... баси, всичко върви подяволите
pisio
Добро утро на всички, днес ме очаква един ужасно тъп, скучен ден , пълен с работа и търсене на дискове :S