rups
Хмм.. мисля да си почина малко и да изпия още едно кафе. Почивката е най-сладка, когато се предхожда от упорита работа
LiDSoN
М....дам...бях забравила за болката в краката след работа ....гадна работа ...
mireto
Ако искаш да ти свалят шапка- постъпи на работа в гардероб.
venom
Тръгвам за работа, дано днес деня ми да е нормален .....
hope
Много работа и все свършена. И добри новини. Друго не ми трябва.