Търсене на постове: Работа

Валентин Славов
Domsdey
@alex95 на мене и в този вариант ми върши работа - само да има верификация и пост. Стига някой да ми даде или да успея да си напиша скрипта.
m1L3na
Кара ми се колело (а нямям :( ) и ме домързява само като си помисля, че утре съм на работа...пом/у другото ми се спи, а и също ми се гледа някой забавен филм :D
Мирослав Петров
miro91
@pisio не ми се търси сега да видя кой от кого краде. тяхна си работа.
Преслав Панайотов
pisio
@msirius И все пак не мога да разбера Българският маниер да делиш диска и после да инсталираш.Всеки линукс си има партишан който си върши работа страхотно.
rups
Хмм.. мисля да си почина малко и да изпия още едно кафе. Почивката е най-сладка, когато се предхожда от упорита работа
Лидия
LiDSoN
М....дам...бях забравила за болката в краката след работа ....гадна работа ...
Марина
mireto
Ако искаш да ти свалят шапка- постъпи на работа в гардероб.
The Bot
bot23
[bgblogs] Как да кандидатстваме за работа http://tinyurl.com/m3n5gm
Никита Никитов
nikitov
Да се чупя замалко от работа... Да свърша някой лични дела :Р
Никита Никитов
nikitov
Друго си е сутршното тичане... За предпочитане пред кафето :Р (поне за мене)! Сега на работа се чувствам доста тонизитан випреки 2-та часа сън :).
Вангел Стоев
venom
Тръгвам за работа, дано днес деня ми да е нормален .....
Иван Савков
sandprince
@yuliyan ей голяма работа си :D
Юлиян
yuliyan
@sandprince, исках да напиша, че сравняваш със спам(грешка в бързината), ама този път не си затаковах работата за да си говорим, пиша тук, защото дадах дума
hope
Много работа и все свършена. И добри новини. Друго не ми трябва.
Вангел Стоев
venom
@Sham спокойно... и при мен е така. На новата работа, все повече и повече напредвам и даже чух приказка за повишение, но лични ми живот е боза ....
Страница: 296 297 298 299 300

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата