mind
Сега ставам, а след 40 минути съм на работа, бла
dandelion
Tonight. Лягам като се наговоря с брат си и си взема душ, че утре съм пак на работа след лекциите. Отсега ви пожелавам сладки сънища.
Hamaelleon
Имам нова работа.. само да ви кажа..
crimsonsoul
Айде пак нощна на работа скуката владееее следващите 9 часа от живота ми !