Търсене на постове: Работа

Александър Атанасов
mind
Добро утро, приготвям се за работа :)
Вангел Стоев
venom
хех, не съм се прибирам въобще и направо отивам на работа, а така ми се спи ....
Никита Никитов
nikitov
Добро утро. Ето че доjде време за събуждане, тренировчица, душче и работа :P.
Йордан Яламов
Yalamov
+ още една тениска със скъсани ръкави... имам навика да си "тактувам" с мускулите на ръцете и... кофти работа!
Ивелин Георгиев
h4ckY
Как да откопирам от SE K320i sms-те които съм получил, че да се преписват всичките sms-и не си е работа :S
Еми Окснитси
dandelion
Да съм шефка си има предимства.Мисля да си тръгвам от работа след 20 мин,че имам да дочитам още една глава от учебника.Съкращавам работното време с 3 часа амa..
Георги Костадинов
Forsi
Досега нямах клавиатура на работа :D
Никита Никитов
nikitov
Хммм... Кога да си тръгна от работа.... Е.. си въпроса :D... И часното требе да върви!?!
Керка
kery
Някои хора май си нямат друга работа ами по цял ден седят пред компютъра и промиват мозъците на хората в нета.
Александър Атанасов
mind
Прибрах се от работа и сега гледам остатъка от "Здравей БЪлгария!" :)
Йордан Яламов
Yalamov
Отивам на работа за пореден път... тия дни вече последно.
Snoopy
blacksnoopy
@tihomir баща ми си няма друга работа и си мисли че аз майка ми и сестра ми си умираме за компютри... много е досадно у нас :/
mudisoft
тука днес и утре е bank holiday и вместо всичко да работи щото хората не са на работа и пазаруват примерно, супермаркетите затвориха в 6... английска работа
Бахар Мустафа
axeny
" Абе то тоя рамазан е проста работа - постиш от 05:00 до 19:30 и после от 19:30 до 05:00 плюскаш кат невидял" - цитат от Skype :D
Axel
axel
@kypidoncheto Нарцисицма е голяма работа... Само едно нещо не разбирам... Удовоствие ли изпитвате като се самоснимате? Просто питам не че имам нещо против...
Страница: 299 300 301 302 303

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата