sandprince
@Method-X ще ти стане ли кеф да изкопирам всичките ти статии от блога ти и да претендирам че са мои? същата работа е и тук
nikitov
Така да започваме с работата!?!
Anellya
Най-сетне малко почивка и интернет. след няколко дни ще си купя компютър, така че ще пиша по-често, когато не съм на работа. лек ден!
Principessa
оофффф писна ми!!! никой не си върши работата като хората! всякакви представители на всякакви простотии все ми казват 'ще ви се обадим' е да ама не- звъня аз :X
rups
Довчера Yahoo Weather ми показваше валежи само в понеделник, а днес показва неделя, понеделник и сряда.. не е зле, нищо, че точно тези дни имам работа навън