gogata2427
Аааа , неска беше умряла работа на борсата , цялата година е умряла работа...
byrkanica66
Лудите са навсякъде около нас .В учрежденията ,на работата , в транспорта, , в къщи и в нета.Да не стана и аз такава че да сме дено цяло.
byrkanica66
Тази работа не е за мене ще се схвана.
pisio
Май имам мускулна треска.Която се получи 1 ден след работата. Цял камион мебели свалихме. Баси диваните по 1 тон са. 4-ри човека едвам ги местим.
georgimateev
"Трудотерапия за хора с умствена изостаналост" .. точно така. Айде на работа всички спрели маймуни и ако може БЕЗ АВТОМОБИЛА
patblansh
вселената реагира, лелеле намерих си нова работа - ще стана зъл гений!
byrkanica66
Трябва да се върши работа да не висим цял ден пред монитора само малко за удоволствие.