Principessa
@man0l на работа?! хлъц... да пия?! хлъц... АААЗЗЗ?!!! хлъц, хлъц xD
Principessa
@man0l хм хм *придава се важност* отбелязването на 21вата годишнина от рождението на П.В.Христова ще се състои на 01.09.2009[бул.Мадрид,47] a.k.a. работа xD
blacksnoopy
Светът може и да свърши, но работата никога. (via @tihomir )
rovise
От 20.08.2009 година започна работата по новият и по-добър за използване сайт нa Rovise.net ако ви интересува какво ще представлява новият сайт моля следете ни!
rovise
Здравейте,от днес за напред можете да следите как върви работата по нашият проект Rovise.net
funkoff
днес - както казал шопът – работата и у сутиен да ми я турат, па нема да я пипнем!
aftercollabz
Не ми харесва да имам много работа в петък... Хич не ми харесва...
sandprince
ъъъ тва немските филми са много куха работа...