ArabCultureForum
За това как се превръщаме в роби на работата и скучния живот... „Хляб и работа“ на Хаифа Бийтар
http://arabculture.wordpress.com/2009/08/19/hliab-i-rabota-haifa-bitar/
nofearinc
нощта е измислена за работа, а денят - за разходки и кафета. Човек сам избира от какво да се лиши и да запълни със сън.
stylius
Гутен Морген! След вчерашния изненадващ тест оставам на работа и след малко заминавам към офиса. За момента само си пия кафенцето.
bgdn
Трябва утре да ставам във 6:35! По работа.
pisio
Почвам работа по console-bg.net остават няколко дена.....
aviatrix
"Работата се върши докато стане както трябва или докато се убедиш,че не може да стане така!"
patblansh
каква съм такава, пиша веднъж на 3-4 дни и поствам наведнъж по 3-4 неща. Дефектна му работа.