Търсене на постове: Работа

Ruslan Trad
Sham
От есента започвам работа в кантора :)
Форум за арабска култура
ArabCultureForum
За това как се превръщаме в роби на работата и скучния живот... „Хляб и работа“ на Хаифа Бийтар
http://arabculture.wordpress.com/2009/08/19/hliab-i-rabota-haifa-bitar/
Георги Костадинов
Forsi
@E-uroci Ама и FF-то на работа изтрива всичките данни при изход.
Марио
nofearinc
нощта е измислена за работа, а денят - за разходки и кафета. Човек сам избира от какво да се лиши и да запълни със сън.
E-uroci
След дълга работа снощи :D e-uroci вече има подръжка на IE6.
Стилиян Стефанов
stylius
Гутен Морген! След вчерашния изненадващ тест оставам на работа и след малко заминавам към офиса. За момента само си пия кафенцето.
Виктор
human
@Virosss бе не е така. Мене не ме индексира много, не ме мести, не ме следи толкова. И преди и след (ако е факт наистина) новия алгоритъм същата работа.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@kypidoncheto : трябва да е красиво лице и с повдигната вежда да казва "Хм????" ;) трудна работа, но ще си намеря такава снимка, нет бол :)
rups
Днес реших за пръв път да се пробвам с wordpress templating и ето как върви работата засега :P
http://yfrog.com/eevanillathemej
Радослав
Soul4o
@kypidoncheto за тази работа има Директни :D
Peter Nikolow
bgdn
Трябва утре да ставам във 6:35! По работа.
Георги
nickname778
Билетите за Сектор Б са осигурени, утре биеме, напиваме се как си треба....... а как ще се ходи на работа вдругиден, ще се мисли в последствие :P
Преслав Панайотов
pisio
Почвам работа по console-bg.net остават няколко дена.....
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
"Работата се върши докато стане както трябва или докато се убедиш,че не може да стане така!"
patblansh
каква съм такава, пиша веднъж на 3-4 дни и поствам наведнъж по 3-4 неща. Дефектна му работа.
Страница: 309 310 311 312 313

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата