Търсене на постове: Работа

Радослав
Soul4o
@R3sp3k7 тъпа работа, само се чудят как да измъкнат пари
шУс!
notexist
@Soul4o остъй ти тая работа ся, ами ми кажи направи ли си снимка на гърба?
E-uroci
@lam3r4370 ами ще обмисля идеята, но на мен този ми върши перфектна работа и мисля че няма нищо трудно в него(никъде не се налага писане на код).
Александър
RadioFIX
@ZzZaPyr аз не се занимавам с тази работа, а други хора от екипа ще им направя забележка!
Стилиян Стефанов
stylius
На работа съм. Днес ме обурудваха със служебен телефон (и апарат), служебен лаптоп и дори ми дадоха фирмени тениски и шапка. Яко.
Валентин Славов
Domsdey
@stalker работата е там, че аз от толкова стари филми очаквах много дървена актьорска игра.
Еми Окснитси
dandelion
Aко те бива ще те натоварят с цялата работа. Ако наистина те бива ще се оттървеш от нея :)
НяМам ;(
chalakov2
Два часа тръгвам си от работа :)
Мишо
muiiio
@blacksnoopy Ебати тъпата работа с тая плочка! Откъде да я знам къде е, аз не съм го ползвал!
Ally
alish
@fiuf ще се чакаме някъде пак-нали ако те взема от работа ще се бавим да затваряме и прочие.иначе знам знам-обади се и каза...
Йордан Копринков
expire
след разсънването е време за работа :(
Ally
alish
@fiuf калш утре съм на зъболекар от 4.избягай от работа че няма кво да правя до 8.30 xD
Радослав
Soul4o
ужас, днес никаква работа не съм свършил
шУс!
notexist
@Soul4o за домашна работа да си направиш :Р
Светослав Стоянов
svetoslav
@randex че си глупав ама ... работа цял живот ще имаш бе Ники :P
Страница: 308 309 310 311 312

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата