Търсене на постове: Работа

Петър Теодосиев
cracking
Посвирих малко и днес доста полезна работа свърши...но още има какво да се иска :)
Вили
thunderstorm
Трудно балансирам работата и разните еретични мисли въртящи се из главата ми. Не е лесно да си мултифункционален :)
Калоян Стоянов
sKru4
100 м за 9.58 сек? Голяма работа. Аз пък вземам 100 мл за 0.958 сек.
dani4ka
кажи бре @man0l да не скучаеш? да ти намерим ли работа с @blacksnoopy
Георги Динков
gogata2427
@lam3r4370 Нали знаеш , най-важното е да е семпло и добро за работа , да се бачка бързо с него :) За сега съм на wordpad :D Шот ++ ми напрайл проблем..
Стоян Николов
amigo
http://smali.me/wq - Търсене на работа в интернет
rups
Кафето ми вече е факт, сега остава по-трудната част - да се събудя, че колко работа ме чака..
Николай Йорданов
nplus
Ъм... Ако на някого, по някаква случайност, смята, че Death Magnetic е голяма работа - може да чуе това. Познахте, това е по-старото :D
Николай Цончев
720N43V
@blacksnoopy а за по простите хора и CyberLink PowerDirector върши работа. :)
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Работата е не да яде сичко , ми имах предвид , че ше предпочете краставицата пред луканката ако му дадеш двете едновременно :D ..
Мишо
muiiio
@tihomir Знам :) Аз просто не ги умея, та делегирам привилегията на работа с тях на друг човек.
patblansh
@muiiio не е за мен тая работа, не съм човека. Нали знаеш, като хипнозата, само 10% от хората могат да бъдат подложени на това и аз не съм от тях.
Мишо
muiiio
@man0l Както има работа, изведнъж изниква отпуска!
Георги Динков
gogata2427
Аааа , животинска работа , треперя се едно , че вмомента съм наръган с нож... :D
Страница: 310 311 312 313 314

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата