Sham
Тази нощ има много работа за мен. Навсякъде има конфликти и не мога да си легна, заради постоянно обновяващата се информация.
senatora
aах вече съм на работа....
sKru4
Това нещо Мерцедеса е голяма работа... Няма нужда даже да натискаш педала - достатъчно е просто да му шепнеш мили слова.
stylius
Днес се очертава пак да нямам много работа. Кофти така, пак браузвам безцелно. Верно, че ще ми платят, ама ми е тъпо така.