Търсене на постове: Работа

Иво Станков
stankoff
Гледах малка част от Grotesque (2009) - извратена работа.Само за фенове на hardcore ужасите.
Георги Динков
gogata2427
@aviatrix Компа е за работа и има само C , след малко ше го включа и пробвам...
Стоян Николов
amigo
Хух днес бая работа :)
Мишо
muiiio
@patblansh Ахаа :) Е там не мога да помогна :D Ако имаше въпроси относно самото застраховане - да. Но не съм наясно с условията на работа там...
patblansh
@muiiio чудя се дали да не започна работа в 1 нещо като засрахователна компания
Мишо
muiiio
О, НЬЕ! Почти ме няма в "най-активни потребители"! Сигурно все пак върша и някаква работа :D
patblansh
Хаааа, кой прецака системата!!! Знаех си че не е нужно да си търся работа, работата може да ме намери сама!!!!
Владимир Комаров
Hamaelleon
пратиха ми да прочета една спецификация - идеята за един голям сайт в много едър щрих, 11 странички, прочетох и казах, че това е работа за поне 4-5 месеца и че
Владимир Комаров
Hamaelleon
Минавам само да линкна отново CV-то си и да споделя, че продължавам да се оглеждам за работа: изработка на сайтове, модване на блогове и т.н.
http://tinyurl.com/o4ovzo
Стилиян Стефанов
stylius
Пия кафе и после заминавам на работа. За днес поне имам задачи, няма да е като вчера.
Свилен Попов
svil4ok
@mind хайде лека работа :)
Александър Атанасов
mind
Хайде, заминавам на работа :)
Александър Атанасов
mind
@yuliyan случва се доста често, ако става въпрос за безвъзмездна работа :)
Александър Атанасов
mind
@yuliyan ясно, усетих аз, че работата е преустановена.. :)
Юлиян
yuliyan
@mind, кофти авторски екип и липса на време да се занимавам само аз... смятам след 15 септември(като почна даскало) като съм по-свободен да подновя работата :)
Страница: 313 314 315 316 317

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата