stankoff
Гледах малка част от Grotesque (2009) - извратена работа.Само за фенове на hardcore ужасите.
patblansh
Хаааа, кой прецака системата!!! Знаех си че не е нужно да си търся работа, работата може да ме намери сама!!!!
Hamaelleon
пратиха ми да прочета една спецификация - идеята за един голям сайт в много едър щрих, 11 странички, прочетох и казах, че това е работа за поне 4-5 месеца и че
Hamaelleon
Минавам само да линкна отново CV-то си и да споделя, че продължавам да се оглеждам за работа: изработка на сайтове, модване на блогове и т.н.
http://tinyurl.com/o4ovzo
stylius
Пия кафе и после заминавам на работа. За днес поне имам задачи, няма да е като вчера.