mitternacht
...so fuck that little mouse, cause I'm an ALBATRAOZ.............
blacksnoopy
Днес разцепих Софията - 6ти от 240. Издухах хора, които обикновено ме издухват. Job well done.
belushka20
Ако не успееш от първият път, направи го както жена ти ти е казала.
eMkyyy
Не ми е писано на лампата... Изгубих 20 минути да отида да си купя нова крушка и я изтървах пред входната врата...
dandelion
И така съвсем случайно след няколко чаши винце купих билети за Малдивите за утре. Ха да ми е честит Еид (курбан Байрям?)
eMkyyy
При положение ,че пазара на имоти е супер зле в момента как може един апартамент в София 50кв.м. да е 30 000 Евро и то в не хубав квартал... тия хора се шегуват
SaTaSi
Хаха когато става въпрос за игри аз съм от рода на Хълк смаш и просто бия всичко наред, докато мъжа ми е стратег и измисля планове и т.н. И тук трябва стратегия
mitternacht
Да пиеш бира или да не пиеш бира. Т'ва дори не е въпрос.
@mitternacht и отделно да нямаш книжка... #WTF
Sep 20 2016, 11:58Естествен отбор, братче. Добре че не е изпраскал някоя друга кола.
Sep 20 2016, 12:40потбор*
Sep 20 2016, 15:38отбор или подбор
Sep 20 2016, 15:51потбор* вика хахахахахахуахуй
Sep 26 2016, 15:17