Търсене на постове: аз

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Юхуу, кой ще е 6 курс :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Хора, правете си бекъпи на важните неща, снимки, документи, неща които после от никъде няма как да възтановите. Хардисковете умират по една или друга причина.
Боби
Bobdweller
Приятели, препоръчайте ми добра фирма за моментно диагностициране на компютри/лаптопи, че май харда сгъна и много се притеснявам за всичките ми лични файлове :(
-=*****=-
mitternacht
Разглеждам некви лаптопи на лаптопа. Дали ревнува?
nemesys
ще живея два месеца на хотел ...май ще е голям ташак ..
Fluxy
belushka20
Ай ем ин ди офис в почивния ден :D
-=*****=-
mitternacht
Малко материалистично, ама... К'во си купихте последно?
Snoopy
5kmrun-sub19.png blacksnoopy
Една от целите за тази година/есен 2016 е изпълнена, слизане под 19 минути на 5км
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
да не забравиш да си ъпдейтнеш шпионския софтуер @bgdn
http://www.telegraph.co.uk/technology/2016/09/02/apple-issues-urgent-...ute/
hurmaqny
Усмивки, греещи като звездици, разменяме. Тихо.
Боби
Bobdweller
Плача. И първия епизод се казва MadMax. НИ МОААААААААААААА!!!
Snoopy
header3-stranger-things-80s-movies.jpg blacksnoopy
Айде и аз съм във филма
Alex Moran ™
eMkyyy
3 Неща казах ,че НИКОГА няма да направя и тази година ги направих и трите .....Живота обича да се ебава....
Боби
Bobdweller
I'm so uninterested, so unamused. Disappointed in yourself to be so consumed.
-=*****=-
mitternacht
Дегустирам Столично пейл бок.... средна работа. :) Май предпочитам тъмния. Наздраве!
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата