aviatrix
Хора, правете си бекъпи на важните неща, снимки, документи, неща които после от никъде няма как да възтановите. Хардисковете умират по една или друга причина.
mitternacht
Разглеждам некви лаптопи на лаптопа. Дали ревнува?
nemesys
ще живея два месеца на хотел ...май ще е голям ташак ..
mitternacht
Малко материалистично, ама... К'во си купихте последно?
blacksnoopy
Една от целите за тази година/есен 2016 е изпълнена, слизане под 19 минути на 5км
hurmaqny
Усмивки, греещи като звездици, разменяме. Тихо.
eMkyyy
3 Неща казах ,че НИКОГА няма да направя и тази година ги направих и трите .....Живота обича да се ебава....
@bgdn, чак си звучи малко страшно, мхм мхмх мхм
Sep 09 2016, 14:07@eddy е айде - ще повдигна завесата... сещаш ли се беше шернала една снимка на Шеф Георги? Та тогава си помислих че може да си го лайкнала (щот с него сме
Sep 09 2016, 15:26@eddy преатели). Знаех само пол, град и денталните истории... и успях!
Sep 09 2016, 15:27@bgdn прати ми CV-то си, да го пусна в детективските агенции
Sep 10 2016, 00:33@ReXTaN ще ти пусна аз... 7-8 лева...
Sep 10 2016, 01:53