bgdn
"Сърцето ти е празно като магазин на Carrefour"
tsonchev
Чернобилска поезия: Хей ръчички, хей ги пет, три отзад и две отпред!
mitternacht
Един възрастен човек каза в интервю... "Аз съм доволен. Оставил съм някакъв знак... че съм съществувал." Това... е силно...
dandelion
Днес за пръв рожден ден се възползвах на макс от празника. В офиса ядохме каквото исках,отказвах срещи на клиенти и те приемаха да отлагам неща за утре..perfect
ReXTaN
Тази бира Stolichno е просто уникална!
eddy
Абе, днес след работа си взех една франзела, от която изядох 1/2, по пътя една просеща циганка ми поиска ст. за хляб и реших да й дам останалата 1/2 и тя
blacksnoopy
Разбира се ще вали точно там, където ми е състезанието - Асеновград
Haha, accurate!
Aug 27 2016, 09:54