Търсене на постове: аз

-=*****=-
mitternacht
Drinkin' some beer... chillin.... Such is life
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
на кой до сега мейлите от 123 му отиваха в спам ?
Snoopy
blacksnoopy
Помните ли @dani4ka
Alex Moran ™
eMkyyy
Най-мразя да дремя на летището докато стане време за boarding time-a...
Нико Митов
Ethernet
Разбор на работната седмица: <16 сън, 20 Red Bull-a, 20 кафета, 20 кутии цигари, 4 ходения до KFC. Good night fellows!
Боби
vader.jpg Bobdweller
George Miller сега пък нямал намерение да прави повече Mad Max филми. Ако това е истина, аз съм в траур. :(
http://io9.gizmodo.com/why-does-director-george-miller-sudd...0224
Alex Moran ™
eMkyyy
Събота и неделя на South Beach Miami Florida... tickets - booked.Време е да си потърся flip flops-a .
Еми Окснитси
dandelion
Ха, имало BNI и в България :) . Само дето не е честно, че те започват в 8, а аз тук се трепя всяка сряда със среща в 6:30 сутринта...
Боби
star-wars.jpg Bobdweller
Двете трилогии на Star Wars - изгледани! Баси великата сага, не знам защо чак сега я преоткривам! Up next: Episode VII!
Alita
Alita
Не е честно, какви са тия тъмни кръгове под очите на 20 години.. damn -,-
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Отлитам малко аз за Копенхаген :)
Боби
Bobdweller
Мразя да седя на работа повече от колкото трябва, особено когато ми се пие бира зверски!!!
Боби
51y3+1DPzJL._SY344_BO1,204,203,200_.jpg Bobdweller
@bgdn, аз доскоро не бях гледал the prequel trilogy на Star Wars (с изключение на Епизод I), а оригиналната трилогия съм я гледал като хлапе само. :D
Peter Nikolow
WALL-E_03.jpg bgdn
Абе що още не съм гледал Wall-E?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
jjj.png eddy
тази усмивка ме кара да умирам от страх ;(
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата