Търсене на постове: аз

Fluxy
belushka20
Както и да го въртя и суча, все 1-2 пъти през деня, почвам да пиша едно23 като тръгвам да отварям сайт :D
-=*****=-
mitternacht
На работа, слушам си Моцарт, just the usual...
-=*****=-
mitternacht
Светът е някакъв такъв създаден за да сме влюбени и да пеят птичките и пеперудите да пърхат и тъй нататък :)
-=*****=-
mitternacht
Какъв цвят ви е халатът? (Син на бели прекъснати райета)
Боби
Bobdweller
Като говорим за Netflix: разочарован съм - повечето неща, които искам да гледам ги няма. House of Cards, което си е тяхно даже не присъства. Lame. Thumbs down.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
image.jpg eddy
иии тъй като съм на вълна ортодонтия и скоро ме зове изпит, ееее това се казва карамбол.... мъка, мъка
-=*****=-
mitternacht
Като се срещнете с приятели / запознаете с някого, "целувате" ли се по бузите както го правят в някои държави? Това ми е супер странно, ама ми се е случвало...
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че звъннах на шефа и той ми се оплака, че е студено в другия офис и ми каза да си ходя.
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко една бяла мечка оглеждаше бюрата и се чудеше от кое ще станат най-добри разпалки за огън.
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че Дядо Мраз замръзнал като носил подаръци за под елхата.
-=*****=-
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко един снежен човек влезе, каза: "Тука е баси студеното", и си излезе.
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
кой развали времето, в близките дни няма изгледи да се оправи...... Ще станем на ледени висулки!
its not Eddie
_e7
пак стигнах дъното на ютюб
Snoopy
blacksnoopy
В рамките на две седмици последните две бивши се сгодиха. Баси случайността
Цончев
tsonchev
currentYear = currentYear + 1;
Страница: 49 50 51 52 53

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата