mitternacht
И днес и стига толкоз' за таз' година.
eMkyyy
Никакво повече напиване с вино...
blacksnoopy
За няколко дни две качвания до черни връх, планувам още едно в неделя. До магазинът ходя по-рядко
mitternacht
Като живеем в ерата на дигиталната леснодостъпна фотография снимките улавят все по-мънички детайли и албумите се превръщат в албум със стилизирани спомени.
mitternacht
Някакви дръвници са носталгично настроени по казармата и нейния смисъл от времето на социализЪма и комунизЪма. Смешното е, че АКО е имало война, всички тия
mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
Наздраве! Живи и здрави!
Jan 01 2016, 10:51А тъй, това е най-важното!
Jan 01 2016, 15:11