Търсене на постове: аз

Боби
IMG_2207.png Bobdweller
Наздраве, момчета и момичета! За една по-добра година! :)
-=*****=-
mitternacht
Нещо хич не съм развълнуван, че сме 31ви :D Сигурно одъртявам...
Боби
IMG_2205.png Bobdweller
От гимназията си мечтая за пълен хладилник с бира и ей го на! :D
-=*****=-
mitternacht
:) Гледах "Марсианецът". 'Ууууубаво филмче.
-=*****=-
mitternacht
И днес и стига толкоз' за таз' година.
-=*****=-
mitternacht
Колко силни и същевременно колко различни чувства носи ако кажеш на момиче.... "искам да съм покрай теб", "искам да съм до теб", "искам да съм в теб" :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@mitternacht череде, чнг, честит великден и да хванеш голям великденски заек ! :)
Ally
alish
Мили хора, ей тъй празнично, да споделя, че на 3ти януари с група Ериней пускаме първата част от новия си сингъл. Демек песента "Вихри". Повече инфо в линка. :)
https://www.facebook.com/events/423014977891239/
Alex Moran ™
eMkyyy
Никакво повече напиване с вино...
Snoopy
2015-12-25-14.25.jpg blacksnoopy
За няколко дни две качвания до черни връх, планувам още едно в неделя. До магазинът ходя по-рядко
-=*****=-
mitternacht
Като живеем в ерата на дигиталната леснодостъпна фотография снимките улавят все по-мънички детайли и албумите се превръщат в албум със стилизирани спомени.
-=*****=-
mitternacht
Някакви дръвници са носталгично настроени по казармата и нейния смисъл от времето на социализЪма и комунизЪма. Смешното е, че АКО е имало война, всички тия
-=*****=-
mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
Fluxy
belushka20
За Коледа взех на мъжо ми тази година един Lightsaber. Като се замисля, ми се щеше и на себе си да си купя един. Поне да се бием :D
Боби
breadface.PNG Bobdweller
01:43 е, разбира се, че ще попадна на...
https://www.instagram.com/breadfaceblog/
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата