Bobdweller
Събудих се от буря навън. I ain't even mad.
blacksnoopy
Няколко дни до най-важното състезания, уикенда мина в двуразови тренировки - сутрин бягане, вечер колоездене
mitternacht
Защо като пусна някое радио всички се поздравяват и си поръчват най-комерсиалните шитни? Що някой не каже - поздравявам гаджето с 5та симфония на Бетовен?
bgdn
След Сталинград... дали скоро и 123 ще го сполети същата съдба?
Йес, бе!
Aug 17 2015, 11:58Ебати епизода. Не мога... просто... Damn!
Aug 17 2015, 16:51НЕ КАЗВАЙ! Първо искам да си догледам Аватар
Aug 17 2015, 21:18