dandelion
Някой да има jawbone? Мотивира ме да има други в апп-а освен мен (А)
blacksnoopy
В краят на месеца съм на српско
belushka20
Изкипяха ми нервите.. Изпокарах се с леля ми, защото ми писна да ми говори как и какви дрехи трябва да си купувам, докато аз се чудя как да вържа 2та края..
dilana
Google е мъртъв. Да живее Alphabet.
belushka20
Понякога се чудя из всичките спамове.. Ако наистина някой ми е завещал някой друг милион, как ще разбера дали е наистина?
eMkyyy
Мислех да ходя на разходка извън градът днеска и с моя късмет ..... 100% Thunderstorms...
Аз съм на Garmin / Nike+ в момента. Up3 ли си взе или UP Move
Aug 12 2015, 10:493 но на едното батерията ми държеше под 12 часа та сега съм на replacement - 7дни
Aug 12 2015, 12:01