Търсене на постове: ал

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Хората идват супер усмихнати да се записват в уни, пък какво ги чака... Всъщност аз не мога да се оплача особено много от уни, но си има тегаво моменти
Snoopy
CoJsM8OWIAAgRqu.jpg blacksnoopy
За първи път днес по-дълъг трип с колелото - до Самоков и обратно (докато скъсах веригата)
Еми Окснитси
image.jpeg dandelion
По-хубави котета от гепардите няма!
-=*****=-
ocvetena.png mitternacht
Пробвах сайт с някакви алгоритми за автоматично оцветяване на B/W снимки. С времето сигурно доста ще напредне тая технология :)
Еми Окснитси
Office Fun.png dandelion
Имаме нова играчка в офиса :)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
zygomaimplantxray.jpg eddy
Не знам на хората как им стиска да се подлогат на толкова крайни интервенци, за да имат зъби :/ не ми се иска да знам, какво ще стане, ако не се интегрира
-=*****=-
mitternacht
С какво бихте се занимавали/какво бихте правили, ако бъдещето ви е абсолютно подсигурено финансово?
Snoopy
2016-07-16-19.51.jpg blacksnoopy
Много е яко да си част от изпълнението на нечия мечта
шУс!
notexist
Почнала съм да бия камшика на превземането. Ама от тогава съм почнала аз да се превземам, май май.
Съни
FromTheInside
Август месец почвам шофьорски курсове малко аз. Време си беше вече :)
Fluxy
Scan-160713-0001.jpg belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
-=*****=-
diggersby.jpg mitternacht
Едно време и покемоните бяха без ГМО... (т'ва е покемон от последните :))
Snoopy
blacksnoopy
Купих си клин с памперс. Утре ще го пробвам :D
-=*****=-
mitternacht
Тоя блажен момент, когато си мислиш, че животът е "meh" и се сетиш, че в камерата има кутия сладолед.
Еми Окснитси
dandelion
Налегнал ме е мързел.. многопосочно...
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата