eddy
Хората идват супер усмихнати да се записват в уни, пък какво ги чака... Всъщност аз не мога да се оплача особено много от уни, но си има тегаво моменти
blacksnoopy
За първи път днес по-дълъг трип с колелото - до Самоков и обратно (докато скъсах веригата)
dandelion
По-хубави котета от гепардите няма!
eddy
Не знам на хората как им стиска да се подлогат на толкова крайни интервенци, за да имат зъби :/ не ми се иска да знам, какво ще стане, ако не се интегрира
mitternacht
С какво бихте се занимавали/какво бихте правили, ако бъдещето ви е абсолютно подсигурено финансово?
blacksnoopy
Много е яко да си част от изпълнението на нечия мечта
notexist
Почнала съм да бия камшика на превземането. Ама от тогава съм почнала аз да се превземам, май май.
belushka20
Тъкмо тръгваме да го снимаме и онова пери пери ръце и накрая "ном" - палеца. Сестрата каза,че е добре щом не ни е показало среден пръст. (позабременях малко ас)
mitternacht
Тоя блажен момент, когато си мислиш, че животът е "meh" и се сетиш, че в камерата има кутия сладолед.
dandelion
Налегнал ме е мързел.. многопосочно...
Е, то не може само купони и преговаряне на неща които знаем. Трябва да си има предисвикателство.
Jul 25 2016, 19:02В др смисъл, отношението, което срещаш е доста по-голям проблем от това да се пребориш с обемен материал
Jul 26 2016, 13:59Ааа.. ясно
Jul 26 2016, 14:14