dandelion
Времето утре е с "wind chill" от 46 градуса... Не си и представям какво ще е ако не е chilly
notexist
Постоянно съм гладна, а постоянно не знам как ми се яде. Имам постоянен проблем с храната.
notexist
Ще се опитам да бъда по сериозна в спама си, така както бях едно време. А и винаги има някоя глупост, която да споделя.
nemesys
Ето от къде са откраднали идеята загорка.
eddy
Когато не си карал шарка и броиш 21 дена, надявайки се точно сега да не те подкара, че ще стане драма...
dandelion
Открих един апп - triller. Отдавна не съм се забавлявала толкова с application
blacksnoopy
Ултрамаратонец-фотограф + 7 дни в чужбина = много багаж
имаш интересен час на аларма.
Jul 03 2016, 10:59Не обичам цели числа
Jul 03 2016, 16:51