notexist
Значиии, оказал се бил някъв гаф и са пуснали преизчисляване на болничните и другия вторник щели да ми се обадят да съобщят кво става.
bgdn
Ето как ставали снимките от дясно...
notexist
Някой тук с логично обяснение, как се случва това месечното ми обезщетение за болнични е 10лв? (за цял месец болничен)
blacksnoopy
Бягането малко ми омръзна, ще ставам дуатлонист
aviatrix
когато единия от 2-мата сис админи е в отпуска, а втория цял ден не може да настрои 2 машини да са зад load balancer...
notexist
Толкова кила диня изядох, че един малък бустан можеше и да не ми стигне.
dandelion
Нови играчки в офиса - прозрачни touch screens
mitternacht
Десетте малки негърчета на Франция ш'ми пръснат исландчетата :/
аааа благодарим!
Jul 10 2016, 19:15@FromTheInside честита да ти е новата фамилия
Jul 11 2016, 09:29@aviatrix благодаря, тиренцето ми отива
Jul 13 2016, 01:49@FromTheInside честито. @blacksnoopy много обичам такива ставби
Jul 13 2016, 17:44