blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
_e7
хора, въпреки аватара и името ми в този сайт съм разкрит.. пожелавам ви приятен живот и винаги да сте щастливи.. до нови срещи!
eMkyyy
Какви са ви плановете за лятото?
bgdn
Думкал съм и слончета, яздил съм и кончета!
eddy
Георгиииииии, видях го на капана фест! Щастие! Любимият ми от masterchef!
Rx-Ende
Тая национална лотария ми бърка в червата просто.
aviatrix
aurevoir Paris..we ain't gonna miss you a whole lot...
bgdn
"Виж ги тия загубеняци, с коли тръгнали из София, сигурно нямат пари за билети"
Разговор на спирка на градския транспорт
aviatrix
Baguette означавало wand ... This is what we found ...
dandelion
Да се обоснова защо ми е студено в Европа всички сезони ... Това е нормален ден, с дълги дънки, риза и сако съм
eddy
Баси, как имах съмнения, че ще стане нещо с пациента ми за практичния изпит... изключен телефон, до довечера има надежда :о ще се моля...
ъъъъъъъ щоооо има само в началото и в края медицински пункт??
Jun 13 2016, 10:18Ми на старто-финала, има по един обикновено
Jun 13 2016, 12:26Да де, защо само един?
Jun 13 2016, 12:41Не знам, в световен мащаб си е така на този тъп състезания
Jun 13 2016, 16:13Ако нещо по-сериозно стане те взимат с джип до мед. пункт
Jun 13 2016, 19:21