puhi02
Opp Im back. ;D ;p Let see what happenin here?! Ima li vse o6te nqkoi tyk??
blacksnoopy
Забравих да се похваля с девойката, която снимах оня ден
http://i.imgur.com/7h0sfTV.jpg
Ethernet
Преди няколко дни си взех фотоапарат Canon 1200D. Ей така да си снимкам по състезания, наляво и надясно.
eddy
Вече трябваше да съм забравила, че са ми вадили зъб... Една седмица алвеолит вече, тц! Спешно имам нужда от лекарство :/
eMkyyy
Почнах да си upgrade стария iPhone 4 от 4.1.2 to 6.1.3 и като се зачетах в съобщенията с бившата ми стана жал да затрия всичко.
eMkyyy
Днеска ме ухапа мравка по ухото докато спя.Това чудо ми изкара акъла...
eMkyyy
Гледах Gods of Egypt и смея да заявя ,че това е най-готения филм излязъл до момента. Специалните ефекти около броните бяха на доста добро ниво.
Rx-Ende
Добре, че са Дневник, Капитал и Господарите, че да ни отсрамват 'журналистите'...
da
May 27 2016, 21:29всеки новозавърнал се трябва да качи своя снимка
May 27 2016, 23:47