parlament
Борисов и Костов: Станишев е за затвора
http://parlament.bg
parlament
„Станишев да излезе и да каже на кого е дал доклада на ДАНС, за да може главният прокурор да го пъхне в затвора“
http://www.parlament.bg/2009/10/
yordanoff
ArgoUML е адското мъчение! Няма Ctrl+Z, никакви shortcuts... въобще на хартия с вързани ръце и затворени очи ще си начертая диаграмата по-бързо!
alex95
Кажи на всички какво правиш // остават 65 символа Пиши на // остават 65 символа затвори панела