Търсене на постове: атв

Ruslan Trad
Sham
@Soul4o чак затваряне на границата не, но трябва да се направят мерки, по-късно ще пиша в блога си по въпроса
Радослав
Soul4o
@Sham да си затворим границата с Турция, да обесим Доган и готово... Това което правят е пълна гавра и погазване на Конституцията на България.
Стоян Костадинов
Kraff
Някой горе готви нещо отвратително. Чак в стаята ми се усеща вече. Ужас ти казвам! Затворих прозореца, няма как... чек да фъцнем малко (дезодорант). ;(
пепи джелебова
1253903031944314.jpg patriciq
Клипове, снимки, музика :: 10 години затвор за българи, държали http://is.gd/3FuXN (чрез @svejo)
http://is.gd/3FuXO
Момчил Карамитев
Momchil
@man0l за 2 лева бих затворил дори :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@viktorkoichew Еми, който си затваря клиповете преди да ги изгледа ще задава тъпи въпроси :/
Стилиян Стефанов
stylius
@Dr1nata @sentinel FB напоследък се ебе накриво. Колкото пъти го рефрешнеш, толкова пъти ще ти се показва последното действие. Ако затвориш страницата ...
Божидар
Bozhidar
@Paola след един час.. ама ей сега се усещам как ми се затварят очите .. докато гледам .. хаха и клюмам :)
Божидар
Bozhidar
@Paola 10мин ..:) после ми стана скучно и затворих прозореца ;) но не го водя за гледане..
Георги Костадинов
Forsi
Иес! Хайде затвърдих на 1 ниво преди pre-certificate! :) Супер! Много съм доволен :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
хоп. Нещо ми се затварят очите :/
Какво мислиш?
1253727742950320.jpg kakvomislish
"Все едно нас да ни затворят, защото радваме нечие око. Особено за големите кучета, това граничи със садизъм. Може би в къща с двор…"
http://kakvomislish.com/za-domashnite-liubimci.htm#comment-2516
Стоян Костадинов
Kraff
Явно е време да ви кажа "добро" утро. Пикочния ми мехур ме събуди :D след което не успях да заспа заради един creepy noise идващ отвън. Затворих прозореца, но..
Бонка Живкова
1253339956925085.jpg DANGERZONE
Ще вкарам Николай Василев в затвора, заяви генерал Атанас Атанасов http://is.gd/3qWuA (чрез @svejo)
http://is.gd/3qWuD
Какво мислиш?
1253208433791761.jpg kakvomislish
Редно ли е да е затворено животинче само защото ни радва?
http://tr.im/yXj1
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата