zico
Поредният сблъсък с държавната бюрокрация: за действието "кликване с десен бутон на мишката и избиране на опцията отпечатване" трябва да чакам 1 седмица.
patblansh
от 4 дни облъчвам мама да си отвори фейсбука, накрая го нацепи и го затвори.
eyankulov
Усещам как докато пиша и ми се затварят очите :/ А почти не съм започвал спрямо това, което ми остава :/
Sham
Затварят "Мария Луиза" за три години.