Търсене на постове: атв

Niks
@FeelTheFear бе.. при вас не знам как е, но при нас.. и със затворени очи ще се справяш в часовете. :) А на нас това ни е и последна година. :)
Пламен Хараламбиев
zico
Поредният сблъсък с държавната бюрокрация: за действието "кликване с десен бутон на мишката и избиране на опцията отпечатване" трябва да чакам 1 седмица.
patblansh
от 4 дни облъчвам мама да си отвори фейсбука, накрая го нацепи и го затвори.
Иван Савков
sandprince
@t0m3kk ако искаш котка да гледаш, гедай да е женска. понеже мъжките в затворено пространство подивяват, а и е адски неприятно като почнат да маркират...
Еми Окснитси
1254668503174263.jpg dandelion
Аз брат ми и баща ми това лято :) Музеят във въпросната крепост беше затворена, но ние си направихме шоу и отвън :)
fransk Cognac
viktorkoichew
@Drake я си представи да те затворят в стая цялата обрисувана с точки, като на аватара ти! ;xXX
В. Сотиров
1254565363680641.jpg sown
Издирва се гадже на Златка Райкова по НоваТВ (Станция Нова) Дали да се пробвам :D
Бонка Живкова
1254475740945498.jpg DANGERZONE
Будимир Куйович разбуни духовете след интервю от затвора http://is.gd/3Ryov (чрез @svejo)
http://is.gd/3Ryow
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Усещам как докато пиша и ми се затварят очите :/ А почти не съм започвал спрямо това, което ми остава :/
yordanoff
@sandprince, е да. И аз съм така. Но да си разпечатвам статиите в Reader-а всяка сутрин не ме кефи като идея :):)
Ruslan Trad
Sham
Затварят "Мария Луиза" за три години.
Бонка Живкова
1254238984335234.jpg DANGERZONE
България, Румъния и Латвия – най-бедни в ЕС http://is.gd/3MHQP (чрез @svejo)
http://is.gd/3MHQR
yordanoff
"Имам обеца на езика от 1 ден. Как да я крия от наще?" Др. Тийн: "Като си държиш устата затворена"... Хахах няма такъв цирк :D
Радослав
Soul4o
@Ourz ми, то щот малкия им пръст е по-голям от тва в гащите им, затва
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia звънях ти днес ти ми затваряш, цъ цъ цъ
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата