Търсене на постове: атв

НАКАМА
NAKAMA
Броени дни до крайния срок за рисунки от изложбата. Понеделник 19 часа на попа Suffer ще събиратворбите на хваналите последния срок ;)
Никола Павлов
Nick
Какво може да прави човек във Варна в 6 часа сутринта? Всички кафета са затворени.
Деби
debby
@FeelTheFear ами мерси много .. ъм повечето хора го казват просто от вежливост и затва .. хД
Ruslan Trad
Sham
@man0l да. Дали да не поговорим за затворения кръг от информация.Давам-предаваш-даваш-давам
Denis Zhekov
Snooby
Затварям се малко по малко, но до кога?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Много съм неадекватна. Отварям , затварям папки, и пак не си пускам това дето искам :) хахахаха голямо зле съм :)
Леприкон
ZzZaPyr
CSS Dilema: Да флоатвам ли всеки див в ляво или да си кодирам сайта използвайки Li с различен width и дисплей inline - става въпрос за content i sidebar ? :)
Ally
alish
@schizophrenia и след като се представям ми затваря :|
шУс!
notexist
време е да си затворя устата ;р
Denis Zhekov
Snooby
Обичам да ходя със затворени очи и да слушам вятъра :)
Denis Zhekov
Snooby
@Hamaelleon като съм почнал: Има още едно нещо което ми направи впечатление, когато затворя браузъра си, забравя сесията и трябва да се логвам пак.
Вангел Стоев
venom
Братва, мы не хотим стрелять!
Свилен Попов
svil4ok
@simsy и аз го затварям, но... нищо, моят любимец отдавна отдавна отпадна от надпреварата, още преди да е започнала
Симона
simsy
@svil4ok кофти... при мен също лагваше по едно време, но затворих чата от дясно и спря.
Леприкон
ZzZaPyr
100% от затворниците в Плевенския затвор - 34 души, вече са упражнили правото си на вот в разкритата избирателна секция в мястото за лишаване от свобода..
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата