Drake
NY Times : България освобождава затворниците си от затвора за да участват в гласуването ... ебаси гадното ...
venom
....Някои си оставят цял живот с широко затворени очи...
svil4ok
RT Филипинските затворници които станаха известни с изпълнението си на Thriller на MJ се събраха отново да отдадат почест
http://bit.ly/jSkJB
Spleen
Кажи на всички какво правиш // остават 160 символа Пиши на // остават 160 символа затвори панела
antubis
Странно - когато съм с Опера 10 и всичките ми приложения извън нея се отварят с огромно закъснение. Когато я затворя - всичко е ток.
notexist
ако скоро не излезна ще се изакам на килима! не е хубаво да държите животно затворено и да го храните с учебници... ;/ предавам се.. ще акам!!!
an4eto7
Най-мразя да не ми вдигат телефона... Като не им се говори, поне да затворят.
patblansh
ръцете ми работят по-добре от мозъка, като се потреса от нещо прочетено и пръстите ми сами го затварят, после се връщам и виждам че съм го разкарала, инстинкти!