Търсене на постове: атв

Стефан Митев
Rx-Ende
Дами и господа. Ще затваряме след 10 минути. Моля насочете се към най-близкият хикс около профила ми. Психиатрия "Стефчо" ви желае приятна нощ :)
Марти
legrandelf
@svil4ok Всичко е на принципа отваряне-затваряне, вкарване-изкарване... in & out да има :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
"NY Times : България освобождава затворниците си от затвора за да участват в гласуването" Нямам думи направо :(
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
NY Times : България освобождава затворниците си от затвора за да участват в гласуването ... ебаси гадното ...
Радослав
Soul4o
@kypidoncheto ах как си го просииииш :D Кодвам, затва не спя :D А ти заек, защо не си в леглото с морков в ръка, завита ?
Вангел Стоев
venom
....Някои си оставят цял живот с широко затворени очи...
Свилен Попов
svil4ok
RT Филипинските затворници които станаха известни с изпълнението си на Thriller на MJ се събраха отново да отдадат почест
http://bit.ly/jSkJB
Spleen
Кажи на всички какво правиш // остават 160 символа Пиши на // остават 160 символа затвори панела
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Странно - когато съм с Опера 10 и всичките ми приложения извън нея се отварят с огромно закъснение. Когато я затворя - всичко е ток.
Nbis.bg
nbis
Хванаха крадеца. Разбира се е излязъл от затвора преди няколко седмици. Е сега пак ще влезе там заради един лаптоп :)
шУс!
notexist
ако скоро не излезна ще се изакам на килима! не е хубаво да държите животно затворено и да го храните с учебници... ;/ предавам се.. ще акам!!!
Ан
an4eto7
Най-мразя да не ми вдигат телефона... Като не им се говори, поне да затворят.
НДСВ
NDSV
Видео от дебата за образование -за студентското кредитиране http://bit.ly/EN3Gn и за затварянето на училища http://bit.ly/xaf6h #izbori2009
patblansh
ръцете ми работят по-добре от мозъка, като се потреса от нещо прочетено и пръстите ми сами го затварят, после се връщам и виждам че съм го разкарала, инстинкти!
meho
Изгледах всички серии на "Бягство от затвора" много хубаво сериалче ;)
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата