NDSV
Утре от 08:00ч. гледайте разговор с Любомир Дацов по НоваТВ на тема "Еврофондове".
stylius
Прозореца ми е отворен и ледчетата от градушката рекушират из нас и стигат почти до мен. Ама ме мързи да затварям сега.
Goldy
Ercola ft. Heikki L - Deep At Night Дават го дъжд, но дано блъфират, не ми се кара на затворени прозорци =)
ladyjoana
ааааааа нееее! най-мразя тъкмо да си направя презентацията, да я сейфам, да я затворя и да се окаже, че не се е запаметила... и така 40 минути на вятъра гррр
Mihaelina
Скучен ден - времето е хубаво, но много топло, аз съм затворена между четири стени да пиша пищови за утрешния изпит, а мъж ми се прави някъде си на бояджия...
yordanoff
Хах и при мен свърши бирата, но навреме. Затварям Photoshop, взимам един душ и се хоризонтирам, че след малко пак трябва да ставам.
NDSV
Официално обръщение на Симеон Втори към гражданите: НоваТВ - 19:30ч.; РЕ:ТВ - 19:55ч.; БТВ - 22:00ч.