velial
тоест какво искам да кажа,че за една година е минало толкова много и кръгът се затваря или по-точно,повтаря и емоционалните ми вълнения се въртят по часовник...
yuliyan
Най-несправедливата картинка, на която съм ставал свидетел: момиченце на около 7г. седи във АТВ-то си, а момченцата я наобиколили седейки в строшените си колела
amigo
Ебахти училището дето стана камери в стаите неска една даскалка налага един приятел с дневника по главата... по зле от затвора стана...много сме си знаели прата
NDSV
Миглена Кунева гостува в "Да разлаеш кучетата" по НоваТВ тази вечер от 21:30ч.
snow-white
ехххх..язък за Бербатов...язък че не играе в БАРСА..а Кристиано...трябва го затворят нейде за побой ..изпотрепа сума народ с тея жестоки влизания Егати и терора